BIP Facebook - dołącz do nas!

Lutowiska

Kwiecień

16

imieniny:

Bernarda
Biruty
Erwina

Kultura /

Gminny Klub Seniora

Klub Seniora „Złota Jesień” powstał przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lutowiskach 15 listopada 2010 roku.

Działalność Klubu nie ogranicza się do towarzyskich spotkań przy kawie czy herbacie.
Od samego początku swojego istnienia Klub aktywnie uczestniczył w ważnych dla Gminy i Regionu wydarzeniach i imprezach. Zdobył wiele nagród w konkursach artystycznych (przy Klubie istnieje zespól śpiewający, ponadto niektórzy członkowie klubu piszą wiersze, a nawet książki). Klub ma również na swym koncie sporo sukcesów w konkursach kulinarnych.
Aktywnie włącza się w realizowane przez GOK i nie tylko, projekty unijne czy rządowe. W obecnej chwili zaangażowany jest w Projekt „Akademia Bieszczadzkich Seniorów”. Bierze też udział w życiu trzech Parafii istniejących na terenie Gminy Lutowiska.
Organizuje własne imprezy takie jak: wycieczki krajoznawcze, wyjazdy do placówek kulturalnych jak teatry i muzea, urządza zabawy taneczne i okolicznościowe spotkania, jak urodziny członków klubu, ”Mikołaj” itp.
Wprawdzie strona internetowa Klubu dopiero powstaje, ale Klub prowadzi ilustrowaną Kronikę wydarzeń i notatki ze wszystkich swoich spotkań. Opracowuje plan pracy na każdy rok. Klubem kieruje pięcioosobowy zarząd. Obecnie w Klubie zrzeszonych jest 36 Seniorek i Seniorów.
Spotkania odbywają się w lokalu GOK w Lutowiskach w każdy wtorek o godz.16.00.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Chętnych z terenu Gminy Lutowiska do udziału w Klubie. Naprawdę warto!

Strona facebook Klubu Seniora

Kalendarz

p Kwiecień 2024 n
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30