Strona główna /
Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
Strona główna /
Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
Informuję, że dnia 16.12.2022 o godzinie 8:00 w sali narad UG w Lutowiskach odbędzie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków.
Plan pracy:
- Zapoznanie się z pismem Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków do P. Mirosława Pieli z dnia 18.11.2022 r.
- Sprawozdanie z realizacji prac wykonanych przez GZGK w 2022 r.
- Sprawy bieżące.
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI
2026-02-06 11:07
2026-02-03 08:29
2026-01-20 07:24
2026-01-13 08:14
2026-01-08 09:46
Stron 6 z 139
« Pierwsze Poprzednie 3 4 5 6 7 8 9 Następne Ostatnie »