Strona główna /
Odbiór węgla przez osoby trzecie
Strona główna /
Odbiór węgla przez osoby trzecie
Informujemy, że w przypadku odbioru węgla przez osoby trzecie z punktu dystrybucyjnego w Uhercach Mineralnych (zakupionego w ramach preferencyjnego zakupu węgla) niezbędne jest posiadanie pełnomocnictwa oraz faktury zakupu opału.
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI
2026-04-13 10:57
Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
2026-04-08 14:13
2026-04-07 11:45
2026-04-02 10:19
2026-03-23 07:50
Stron 4 z 140
« Pierwsze Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 Następne Ostatnie »